Blanketid tasuta kasutamiseks

Need blanketid on nii isiklikuks kui ka äriliseks kasutuseks tasuta. Samuti võite neid tuttavatele jagada.

Te ei tohi blankette jagada mis tahes tasu või vastuteene eest ega neid muult veebilehelt allalaetavaks teha. Küll aga võite lisada lingi blanketid.eu lehele. Käesolevat internetilehekülge ning kogu sellel leiduvat informatsiooni ja materjale pakutakse põhimõttel “nii nagu on”, ilma ühegi otsese või kaudse garantiita.

Iga kuu lisame siia vähemalt ühe uue blanketi. Kui on mõni blankett, mida sooviksite siin näha, andke sellest teada aadressil info@blanketid.eu.


01

2011

Sõidupäevik.pdf

A4-formaadis ekraanil täidetav blankett. Spidomeetri alg- ja lõppnäidu põhjal arvutab läbisõidu ja liidab läbisõidud kokku. Saab salvestada ja hiljem andmeid lisada/muuta.

02

2011

Avaldus.pdf

A4-formaadis avalduse blankett mille ülal paremal on tekstiväli saatja andemete jaoks. Allpool vasakul saaja andmete, paremal kuupäeva ning dokumendi nimetuse all väli teksti jaoks.

03

2011

Kalkulatsioon.pdf

Isegenereeruvate väljadega blank mis sisestatud koguse ja hinna järgi arvutab automaatselt summa ja kogussumma. Sisestades hinna miinusmärgiga lahutatakse tulemus ülejäänud summast.

04

2011

Arve-kviitung-kmga.pdf

A5-formaadis ekraanil täidetavate väljadega blankett. Väljadele kogus ja hind sisestatud info põhjal arvutab automaatselt rea-, kogusumma ja km. Kasutamiseks kui sisestate käibemaksuga hindu!

05

2011

Arve-kviitung-kmta.pdf

A5-formaadis ekraanil täidetavate väljadega blankett. Väljadele kogus ja hind sisestatud info põhjal arvutab automaatselt rea-, kogusumma ja km. Kasutamiseks kui sisestate käibemaksuta hindu!

06

2011

Arve-kviitung-km-ei-lisandu.pdf

A5-formaadis ekraanil täidetavate väljadega blankett. Väljadele kogus ja hind sisestatud info põhjal arvutab automaatselt rea-, kogusumma. Kasutamiseks kui te pole käibemaksu kohustuslane.

Iga kuu uus